• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Nisan 2018
  • 12:22
  reklam 2
ADANA BAROSU VOLEYBOL ERKEK TAKIMI KURULDU Adana Barosu bünyesinde ilk defa Erkek Voleybol takımı kuruldu.

Meslektaşlarımızın ilgi gösterdiği takım Ümit Arif Özsoy,  Enes Şahin, Eyüp Sait Karavin,  Alparslan Üresin, Tuncay Kes,  Cem Harper, Volkan Hüseyin Ertem, Muhammet Berat Şimşek,  Burak Yıldız,  Sefa Ün, Kaan Pazaroğulları, Ali Can, Emre Kaan Ünüvar ve  Bilal Bayraktar, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün tesislerinde , aynı zamanda ulusal voleybol hakemi olan Av.Volkan Hüseyin Ertem'in  eşliğinde ilk  çalışmasını yaptı.

Adana Barosu Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Komisyonu Koordinatörü Av.Ümit Arif Özsoy " Meslektaşlarımız arası dayanışmayı ve iletişimi güçlendirmek için sporun bir çok dalında faaliyetlerimizi devam ettireceğiz ilk defa kurulan erkek voleybol takımımızda bunlardan biri , meslektaşlarımızın katılımını bekliyoruz" dedi.

Futbol, basketbol branşlarının yanı sıra voleybol branşında da faaliyet göstermek için gelen talepleri değerlendirdiklerini ifade eden Baro Başkanı Av. Veli Küçük, "Amacımız Adana Barosunun en güzel bir şekilde temsil edilmesidir. Avukatlar sadece adliye koridorlarında ya da duruşma salonlarında dosya kapakları arasında mesleklerini ifa ederken, her türlü sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle de kendilerini gösterebilmelidir. Bu anlamda takıma destek verilmesi önemlidir" diye konuştu.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir