• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Nisan 2018
  • 09:36
  reklam 2
Adana'da Goalball Erkekler Yükselme Müsabakaları Başladı Müsabakalara 28 takım katılıyor Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan " Goalball Erkekler Yükselme Müsabakaları" başladı. Yüreğir Spor Salonu ile Sarıçam Asım Savaş Spor Salonu'nda başlayan ve 2 Aralık Cumartesi gününe kadar sürecek olan müsabakalara 28 takım katılıyor.

Müsabakalara 28 takım katılıyor

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan  " Goalball Erkekler Yükselme Müsabakaları" başladı.

Yüreğir Spor Salonu ile Sarıçam Asım Savaş Spor Salonu'nda başlayan ve 2 Aralık Cumartesi gününe kadar sürecek olan müsabakalara 28 takım katılıyor.

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak müsabakaları yakından takip ederek katılan takımlara başarılar diledi.

Ataşbak, Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan ile sohbet ederek, müsabakaların Adana'ya verilmesinden dolayı kendisine teşekkür etti.

İki salonda müsabakaların sorunsuz bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade eden Ataşbak, gelen konuklara Adana misafirperverliğini göstereceklerini söyledi.

Müsabakalar sonunda dereye giren takımlar 3. lige terfi edecekler.

Ayrıca müsabakaları Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel ile Spor Servisi Şefi Hanifi Altun yakından takip etti.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir