• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 20 Nisan 2018
  • 20:00
  reklam 2
Adanalı Erkekler Stil Günlerinde Tarzını Keşfetti Moda dünyası sadece kadınları düşünmüyor, stil sahibi, her zaman şık olmaya özen gösteren erkekler için de harika seçenekler sunuyor. Tasarımlarıyla dünyadaki erkek giyim modasına yön veren D’S Damat, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki mağazasında düzenlenen ‘Styling Etkinliği’ ile Adanalı erkekleri 2018 Sonbahar-Kış kreasyonuyla tanıştırdı.

Moda dünyası sadece kadınları düşünmüyor, stil sahibi, her zaman şık olmaya özen gösteren erkekler için de  harika seçenekler sunuyor. Tasarımlarıyla dünyadaki erkek giyim modasına yön veren D’S Damat, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ndeki mağazasında düzenlenen ‘Styling Etkinliği’ ile Adanalı erkekleri 2018 Sonbahar-Kış kreasyonuyla tanıştırdı.

 

Erkek modasının öncü firmalarından D’S Damat’ın, canlı müzik eşliğinde 2018 Sonbahar-Kış kreasyonunun tanıtımını Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinlik, Adanalı erkeklerden yoğun ilgi gördü. Her sezon yüzlerce yeni ve fark yaratan ürünleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken marka, düzenlediği etkinliği fiyat avantajı ile de daha renkli hale getirdi. Kaliteli ve yenilikçi tasarımlar arasından kendilerini yansıtan ürünlere, yüzde 40’a varan indirimlerle sahip olma imkanı yakalayan Adanalı erkekler, D’S Damat’ın uzman personelinden kişisel giyim tarzlarıyla ilgili merak ettikleri soruların da yanıtlarını aldı.

 

Otoban bağlantı yollarına yakınlığı ile kentin her bölgesinden ulaşımın rahatlıkla sağlandığı Optimum AVM’nin, eşsiz Seyhan Nehri ve Hacı Sabancı Merkez Camii manzarası eşliğinde, temiz ve ferah bir ortamda alışveriş yapan Adanalılar, ‘Styling Etkinliği’ ile hesaplı fiyatların da keyfini yaşadılar.

 

Türkiye’de üretilen, yüzde yüz yerli,  yüksek kalitede kumaşlar ve tasarımlar ile kendi ligini yaratmış olan D’S Damat koleksiyonları, bünyesinde barındırdığı farklı alt koleksiyonlarla, klasikten moderne kendi stilini yaratmak isteyen farklı zevklere sahip erkeklere hitap ediyor. Kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunan D’S Damat, son yıllarda hızla büyüyerek, Türkiye genelinde 128 noktada, dünyada 35 ülkede erkeklerin giyim alışkanlıklarını değiştirmeye, en özel anlarına şahitlik etmeye devam ediyor.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir