• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Nisan 2018
  • 01:59
  reklam 2
Adana’nın Fahrettin Aslan’ından dev bir organizasyon daha Ünlü organizatör ve Sular Vip sahibi işadamı Enver Dalkıran İnci Mercan’ı hayranları ile buluşturacak

AİLE GAZİNOSU TADINDA
Açıldığından günden bu yana çok sayıda ünlü sanatçıyı getirerek Adana’ya o eski aile gazinolarının nostaljik havasını yaşatan Sular Vip’in sahibi Enver Dalkıran, “Şu ana kadar Türkiye’nin dev sanatçılarından Volkan Konak, Bülent Ersoy, Yıldız Tilbe, Fatih Ürek, Hakan Altun, Koray Avcı, Nurettin Rençber, Sevcan Orhan başta olmak üzere birçok ünlü sanatçıyı Adanalılar ile buluşturduk. Adanalılara en kaliteli eğlenceyi yaşatacağız diye bir sözümüz vardı, şimdi bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
STARLAR HAYRANLARI İLE BULUŞUYOR
Sular Vip’in ünlü sanatçıları Adana’ya getirmeye devam edeceğini anlatan Dalkıran, ‘Aile gazinosu gibi 9 metrelik podyumu ve localarıyla sanatçılarımız buraya gelen misafirlerimizle iç içe, daha samimi ve daha sıcak bir ortam yaşıyor. Starlar hayranları için en güzel şarkıları seslendirerek, misafirlerimize unutulmaz bir gece yaşatıyor.14 Ekim’de ünlü sanatçı İnci Mercan Adanalıları sesi ile büyüleyecek.’ diye konuştu.
 


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir