• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Nisan 2018
  • 09:30
  reklam 2
DAHA KURU, DAHA GÜVENLİ… Bebek bezi ve bebek bakım ürünlerinin öncü markalarından Canbebe; yeni ürünü “Kuru&Güvenli” ile pişiğin önüne geçerek gece-gündüz hiç olmadığı kadar kuruluk ve sızdırmazlık sağlıyor. Üstelik şimdi çok daha ince yapısıylabebeğin özgürce hareket etmesini de engellemiyor.

Bebek bezi ve bebek bakım ürünlerinin öncü markalarından Canbebe; yeni ürünü “Kuru&Güvenli” ile pişiğin önüne geçerek gece-gündüz hiç olmadığı kadar kuruluk ve sızdırmazlık sağlıyor. Üstelik şimdi çok daha ince yapısıylabebeğin özgürce hareket etmesini de engellemiyor.

Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Canbebe’nin yeni bezi Kuru&Güvenli, bebek dünyasına bugüne kadarki en iyi bakımı getiriyor; çünkü sadece Canbebe’de bulunan patentli FLEXFIT™ teknolojisiyle üretiliyor. Daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip yeni ürün Canbebe Kuru&GüvenliKuru&Güvenli, annelerin korkulu rüyası pişiğe son veriyor. Ayrıca sızdırmayı engelleyen CanbebeKuru&Güvenli ile bebekler artık geceleri daha derin ve uzun uyuyor.

Canbebe Kuru&GüvenliKuru&Güvenli, satın alma eğilimlerini sorgulayan 675 annenin katıldığı araştırmada, deneyen annelerin %90’ından tam not aldı. Araştırma sonucunda anneler, Canbebe’nin eski bezine göre %21 daha ince olan Kuru&Güvenli’nin sarkmadığını, sızdırmadığını, şeklini koruduğunu, bebeklerinin hareketlerinin kısıtlanmadığını belirtti.

Anneler bebekleri için aradıkları gece-gündüz uzun süreli kuruluğu, sızdırmazlığı ve hareket özgürlüğünü Canbebe Kuru&Güvenli’de bulacaklar.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir