• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Nisan 2018
  • 09:13
  reklam 2
. EMEKTAR PERSONELLERİMİZLE YENİ YILA GİRDİK Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak 2017 yılının son gecesinde mesai yapan emektar temizlik personelleriyle bir araya geldi. Temizlik personelleri ile bir araya gelen Başkan Boydak çalışanlara sıcak çay ve pasta ikramında bulundu.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak 2017 yılının son gecesinde mesai yapan emektar temizlik personelleriyle bir araya geldi. Temizlik personelleri ile bir araya gelen Başkan Boydak çalışanlara sıcak çay ve pasta ikramında bulundu.

 

Emektar temizlik personellerinin bulundukları sokakta belediyenin temsilcisi olduklarını anlatan Başkan Boydak çalışmalardan dolayı teşekkür etti.  Başkan Boydak söz konusu ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada 2017 yılının bu son gecesinde gecenin son saatlerinde havanın soğuğuna rağmen hemşerilerimizin sağlıklı, huzurlu ve hijyenik dolu bir ortamda yaşamaları için gecenin soğuğunda çalışan emektar temizlik işleri personelimizi ziyaret ettik dedi. 

 

 Vatandaşlarımızın daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamaları için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Boydak, Gecenin bu saatinde, gecenin bu soğuğunda Ceyhanlı hemşerilerimizin sağlıklı ortamda yaşaması için soğuk demeden, gece demeden, sabah temiz bir ortama hemşerilerimizin karşılaşması için sokak, sokak temizlik yapan personellerimize teşekkür ediyoruz, İnşallah 2018 yılı içerisinde’de fedakârca çalışacaklardır. Ben şimdiden temizlik işleri müdürlüğümüzün tüm emektar personeline teşekkür ediyorum. Tertemiz bir Ceyhan için gece, gündüz çalışan cefakâr temizlik personellerimize teşekkür ediyorum’ ifadelerini kullandı

 


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir