• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Nisan 2018
  • 09:17
  reklam 2
Evcil Hayvan Besleyenlerin Yılbaşı Hediyesi Kärcher’den! Evinde evcil hayvan besleyenlere bu yılbaşı en güzel hediye Kärcher KB 5! Ergonomik ve hafif tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge KB 5, evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayanların pratik temizlik yardımcısı oluyor.

Evinde evcil hayvan besleyenlere bu yılbaşı en güzel hediye Kärcher KB 5! Ergonomik ve hafif tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge KB 5, evcil hayvanlarıyla tüy problemi yaşayanların pratik temizlik yardımcısı oluyor.

 

Ergonomik tasarımıyla profesyonel temizliği evin her köşesine taşıyan şarjlı süpürge Kärcher KB 5, evcil hayvan besleyenler için bu yılbaşı en güzel hediye seçeneği oluyor. 30 dakika pil ömrüyle dikkat çeken Kärcher KB 5, çok yönlü, dönebilen fırçası ve manevra yapabilir süpürme kenarı sayesinde en ulaşılmaz köşelerde bile kusursuz temizlik sağlıyor. Kärcher KB 5, kablosuz olma özelliği ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilmesiyle ihtiyaç duyulan her an kullanıma hazır.

 

Evin pratik temizlik yardımcısı!

 

 

Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen Kärcher KB 5, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de üstün performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyan Kärcher KB 5, topladığı bütün kirleri atık kabında biriktiriyor. Atık kabı dolduğunda, tek bir hareketle kolayca yerinden çıkarılabiliyor ve kirle temas etmeden temizleme kolaylığı sunuyor. Özellikle evinde evcil hayvan besleyenler için pratik yönleriyle ön plana çıkan Kärcher KB 5, evcil hayvanlardan dökülen tüyleri de anında ve kolayca temizleyerek evin pratik temizlik yardımcısı oluyor.

 

 

 

KB 5

Çalışma Süresi (Sert Zemin)

30 dk

Çalışma Genişliği

210 mm

Atık Deposu Kapasite

370 ml

  

 

Kärcher hakkında;

 

KÄRCHER, 1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulmuştur. Temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra, temizlik kimyasalları ve deterjanlarını da üretmekte olan; dünya üzerinde 190’ı aşkın ülkede 40.000 satış noktasından kullanıcılara hizmet sağlayan bir sanayi devidir. 11 binin üzerinde çalışanı ile Kärcher, 82 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir