• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 23 Nisan 2018
  • 02:08
  reklam 2
Garden Koaladan yeni yıl mesajı: Garden Koala Genel Müdürü Ahmet Fatih Çiçek Yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Garden Koala Genel Müdürü Ahmet Fatih Çiçek Yeni yıl dolayısı ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahmet Fatih Çiçek mesajında “Yeni yılın, ülkemiz genelindeki yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Ahmet Fatih Çiçek “Sevinçlerini ve tasalarını birlikte paylaştığımız 2017 yılını geride bırakarak, yeni umut ve aydınlık bir gelecek vaat eden 2018 yılına da birlikte ilk adımımızı atıyoruz” diyen Ahmet Fatih Çiçek “ mesajında şu ifadelere yer verdi;  “Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Yeni yılın, ülkemiz genelindeki yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa, sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.  Yeni yılda da, en çok ihtiyacımız olan şey, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek korumak, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve bir tek vücut gibi kenetlenişimizi tüm dünyaya göstermek olmalıdır. Bu duygu ve düşünceler ile 2018 yılının sağlık, huzur ve mutluluklarla dolu geçirmesini ve hepimizi toplumsal huzura daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir