• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Haziran 2018
  • 16:34
 
Gürer: “Ramazan Bayramınızı en iyi dileklerimle kutlarım” CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramın huzur ve barış getirmesini diledi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramın huzur ve barış getirmesini diledi. 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, bayramların toplumsal birlik ve beraberliğin pekiştiği en özel ve kutsal günler olduğuna vurgu yaptı. 

Barış, kardeşlik, sevgi, hoşgörü, huzur gibi toplumların en çok ihtiyaç duyduğu duyguları içinde barından bayramların, küsleri barıştıran, kırgınlıkları gideren, toplumlarda birlik ve beraberliklerin pekişmesine de vesile olduğunu ifade eden Ömer Fethi Gürer, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şunları kaydetti: “On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının ardından, Ramazan Bayramına da kavuşmuş olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı, tüm dünyada ve ülkemizde barış ve kardeşliğe vesile olsun, dünya toprakları üzerindeki acıların, akan kan ve gözyaşlarının son bulmasına vesile olsun. Bu duygu ve düşüncelerle, yurttaşlarımızın ve Niğdeli hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum…”


Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir