• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2018
  • 08:22
  reklam 2
HALİL AVCI BÜYÜK PROJESİNİ AÇIKLADI... (BİZİM ADANA)-Adana'yı ilklerle tanıştıran Halil Avcı İnşaat, yeni projesinin detaylarını açıkladı. Bilboardlarda ve gazetelerde, son bir haftadan beri merak uyandıran ; Miami kumsalındaki daire 29.000 TL peşinatla Adana'da olur mu? 7 Ekimi bekleyin" duyurusunu görenler, Halil Avcı inşaat imzalı projeyi görmek sahibi için satış ofisine akın ettiler.

New York tarzı dairelerle konut sektörünün en çok konuşulan markası olan Halil Avcı İnşaat’ın, dört tarafı devasa parkla çevrili, beyaz okyanus kumsalı, dalga havuzu, teraslı-bahçeli dairelerin fark yaratan özelliklerini içinde barındıran yeni konut projesi Dreamloft Miami’de daire satışları başladı.
TERASLI, BAHÇELİ, DUBLEKS
Yalnızca 201 daireden oluşan Dreamloft Miami bol seçenekleriyle dikkati çekiyor. Dünyaca ünlü Miami kumsallarını Adanalıların ayağına getiren Halil Avcı İnşaat'ın yeni projesi birbirinden kullanışlı ve modern; dileyene teraslı, dileyene bahçeli, dileyene Amerikan Dubleks Loft daire sahibi olma imkanı sunuyor. Lokasyonu ve mimarisiyle diğer tüm projeleri geride bırakacak olan Dreamloft Miami’de daire satışları daha ilk günden yoğun ilgi gördü.
KUMDAN KALE YAPMA İMKANI
Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, ABD'nin Florida eyaletinin Miami şehrinin ünlü kumsallarında olduğu gibi Dreamloft Miami’de yaşayanların evlerinin önünde kumdan kale yapabileceklerini, sosyal donatılarla da konut sahiplerine yılın her gününde tatil keyfi sunacaklarını kaydetti.
İŞTE DREAMLOFT MİAMİ
Dreamloft Miami’de, daha ferah yaşam alanları oluşturuldu, teraslar geniş tutuldu. Öyle ki; teras büyüklüğü 76 metrekare olan konutlar bile var. 1+1, 77 metrekareden 4+1 245 metrekareye kadar konutlar her aileye hitap ediyor.
MAVİ BULVARDA
Adana'nın en güzel bulvarlarından biri olan Mavi Bulvar’da, 3 tarafı büyük bir parkla çevrili, değerli bir arsa üzerinde yer alan Dreamloft Miami’de, mini futbol sahası, neşeli çocuk parkı, Miami seyir terası, özel kapalı otoparklar bulunuyor. Miami Beach ise dalga havuzu ile birlikte Miami sahillerinin keyfini yaşatacak.
SARAY HAVASINDA YAŞAM
Kumsalda uzanıp güneşlenmek veya çocuklarının kumdan kalesini izlemek isteyen aileler için bulunmaz bir fırsat olan Dreamloft Miami’de, 3 D Sinema salonu, koşu parkuru, fitness salonu ve sauna da bulunuyor. Dreamloft Miami’de modüler eşyalı konutlarda, şık mutfaklar, estetik salonlar var. Şık birinci sınıf seramiklerle döşenmiş banyolar ve kullanışlı, estetik giyinme odalarıyla saray havasında yaşam sunuluyor.
HAYRAN BIRAKACAK
Pratik ve ferah yatak odaları ile görenleri kendine hayran bırakan projede, çocuk odalarında ise, onların mutlu olacağı ve aynı zamanda gelişimini ve sağlığını güvence altında tutacak, zararsız ürünler kullanılmasına özen gösterildi.
Teraslı daireler, misafirleri terasta ağırlamanın en keyifli kısmını oluşturuyor. Herkesin evine ‘hayran kalacağı’ tarzda dizayn edilen konutlarda; zemin katlarda bahçeli teraslı, üst katlarda teraslı ve büyük balkonlu seçenekler de sunuluyor.
HALİL AVCI İNŞAAT’IN PRESTİJLİ DAİRELERİ
Amerikan Dubleks Loft 1+1, Halil Avcı İnşaat’ın en prestijli dairelerinden biri olarak dikkat çekiyor. 1930'lu yıllarda büyük ekonomik krizin yaşandığı Amerika'da sanatçıların çalışma ve yaşam alanı olarak tercih ettiği yüksek tavanlı bir daire tipi olarak geliştirildi. Dreamloft Miami’de, daire isteyenlere seçenek çok. Yüzme havuzu, kumsal ve bahçeye bakan daireler de var.
Duyurusu www.7ekimibekleyin.com sitesinden yapılan ve lansmanı "Miami kumsalındaki daire 29.000 TL peşinatla Adana'da olur mu?" sloganıyla gerçekleşen projenin; Adana'nın sembol yapıları arasında yer alması bekleniyor.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir