• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2018
  • 08:23
  reklam 2
İz bırakan yılbaşı hediyeleri bu yıl da Silk and Cashmere’de Yeni yıl alışverişlerinde kaşmir ve ipekten oluşan koleksiyonuyla kadın ve erkek için yüzlerce hediye alternatifleri sunan Silk and Cashmere bu yılbaşı da en özel hediye arayanların kurtarıcısı.

Yeni yıl alışverişlerinde kaşmir ve ipekten oluşan koleksiyonuyla kadın ve erkek için yüzlerce hediye alternatifleri sunan Silk and Cashmere bu yılbaşı da en özel hediye arayanların kurtarıcısı.

 

 

Yeni yıla geri sayıma yaklaştığımız günlerde sevdiklerinize en güzel ve unutulmaz yılbaşı hediyelerini seçmek için çok az vaktiniz kaldı. Silk and Cashmere’in kaşmir sıcaklığı ve ipeğin büyülü dokusu ile hazırlanan geniş aksesuar koleksiyonunda atkıdan bereye, eldivenden eşarba, şaldan fulara ve pançodan kravata çok farklı aksesuarlarla hediye alışverişlerinizi Aralık ayının en keyifli anına dönüştürüyor.

 

Yeni yılda iz bırakan sıcacık hediyelerle anne, baba, eş, çocuk, sevgili ve arkadaşlarınız Silk and Cashmere’in eşsiz dokularıyla sizi hatırlarken Hediye Festivali’nden yapacağınız yılbaşı alışverişlerinizde, her hediyeye ekstra indirimlerle %40’a varan fırsatlar kaşmir ve ipek tutkunlarını bekliyor. Büyük kutlamaların benzersiz hediyeleri hak ettiği yılın en soğuk günlerinde kaşmir ve ipeğin eşsiz dokularını sevdiklerinize armağan edin.

 

Yılbaşı hediyelerini silkandcashmere.com ‘dan almayı tercih edenler siparişlerini 27 Aralık tarihine kadar tamamladıklarında erken teslimattan faydalanabilirler.

 

Silk and Cashmere kaşmir sıcaklığı ve ipek yumuşaklığında bir yıl diler…


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir