• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Nisan 2018
  • 06:18
  reklam 2
KİREMİTHANESPOR OTOBÜSÜNE KAVUŞTU Adana Süper Amatör Futbol Liginde şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen namağlup lider Kiremithanespor son derece modern özel tasarım takım otobüsüne kavuştu.

Adana Süper Amatör Futbol Liginde şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen namağlup lider Kiremithanespor son derece modern özel tasarım takım otobüsüne kavuştu.

Şampiyonluk hesapları yapan takımlarının ligde namağlup yoluna devam ettiğini belirten Kiremithanespor Kulübü Başkanı Av. Veysel Susar,”Amatör kulüp olmamıza karşılık her zaman profesyonel düşünce ile hareket ediyoruz. Planlı ve programlı çalışmalarımızın karşılığını almak bizlere daha fazla şevk vermektedir. Kendimize ait ışıklandırmalı tesislerimiz, teknik kadromuz, masör,malzemeci, medya sorumlumuz ile birlikte örnek kulüp durumundayız.Son olarak ta kendi imkanlarımız ile bir benzeri profesyonel kulüplerimizde olan özel tasarım otobüsümüzü kulübümüze ve Kiremithanespor’a kazandırdık. Artık takımımızın ulaşımını kırmızı-siyahlı renkli otobüsümüz ile yapacağız. Tek arzumuz ilkyarısını zirvede bitirdiğimiz ligde şampiyon olarak hedefimize ulaşmaktır" diye konuştu.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir