• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2018
  • 08:26
  reklam 2
Lionlar Amerika da Şanlı Türk Bayrağımızı Dalgalandırdı! Bu dönem Amerika’nın Chicago Eyaletin de gerçekleştirilen 100.Yıl Konvansiyon ile Uluslar arası Başkan görevine getirilirken başkan yardımcıları seçimi de gerçekleştirildi.

   Dünyanın her yerinden gelen Lionların buluşmasıyla üç gün süren konvansiyon, şenlik havasında sürdü.Parat  adı verilen uzun yürüyüşte Türk Lionları, Türk bayrağımızı onurla taşırlarken İzmir marşını söylemeyi ihmal etmediler.

    2017-2018 Dönem Genel Yönetmeni Ln.Adnan Babür ve yönetim kadrosu ile birlikte Kıbrıs Lionları da yürüyüşte hazır bulundu.Türkiye’nin tanıtımı için çok önemli olan konvansiyonda Uluslar arası ödül almış fotoğraflarımız sergilenirken,Türkiye tanıtımı da yapıldı. 

    2017-2018 Dönemi Genel Yönetmeni,Ln.Adnan Babür, ‘‘Chicago’da gerçekleşen 100.Yıl Konvansiyonun da bulunmak,Türkiye’mizi bütün Uluslara tanıtmak ve şanlı bayrağımızı dalgalandırmak bizlere onur verdi.Biz burada kardeşlik için,barış için yürüdük. ‘‘Yeni bir yüz yıla başlarken’’ aynı anlayışla Türk Lionları olarak vatanımıza hizmet yapmaya devam edeceğiz. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun’’ dedi.

    


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir