• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2018
  • 08:45
  reklam 2
NİHAT ATLI’dan YENİ YIL MESAJI: “2018 HAZIRLIK YILIMIZ OLACAK” Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Yayınladığı mesajda asırları aşıp gelen Türk Milliyetçiliği fikriyatının siyasal temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi için 2018 yılının zafere giden bir yıl olacağını vurgularken “2018 yılı MHP Kozan İlçe Başkanlığı olarak bizlerin gelecek Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık yılımız olacak. Başbuğ Alparslan Türkeş’e ‘Ben Kozan Milletvekiliyim’ dedirten, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin teşkilatlanma çalışmalarını başlattığı Kozan, hak ettiği değere adım adım ulaşacaktır.” dedi.

“ÖNCE ÜLKEM ve MİLLETİM DİYEREK DİMDİK DURACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, 2017 yılının acısıyla tatlısıyla geride bırakıldığını, Türk Milletinin karamsar, tavizkar tutumları reddederek 2018 yılına yeni ümitlerle hazır olduğunu ifade ederek yeni yılda da küçük hesapların, dar ufukların karşısında ‘Önce Ülkem ve Milletim’ diyerek dimdik duracağını vurguladı.

“KOZAN, ADIM ADIM HAKETTİĞİ DEĞERE ULAŞACAK”

2018 yılının MHP Kozan İlçe Başkanlığı için hazırlık yılı olacağını aktaran Başkan Nihat Atlı, “2018 yılı Milliyetçi Hareket Partisi Kozan İlçe Başkanlığı olarak bizlerin 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine Kozanda gururla, şerefle, Üç Hilal sancağını Kozan Kalesine dikmek için hazırlanacağımız bir yıl olacak. İnanıyor ve güveniyorum ki Başbuğ Alparslan Türkeş’e ‘Ben Kozan Milletvekiliyim’ dedirten, Liderimiz, Hemşerimiz Devlet Bahçeli’nin teşkilatlanma çalışmalarını başlattığı Kozan, hak ettiği değere ulaşacaktır.” dedi.

“HUZURLU, SAĞLIKLI VE ÜMİT DOLU BİR YIL TEMENNİ EDİYORUM.”

Başkan Atlı, mesajını şu cümlelerle noktaladı: “Bu duygu ve düşüncelerle 2017 yılının tüm hüzün ve acılarına perde çekilmesini, ülkemizin ve milletimizin yaşadığı hadiselerden oluşan toplumsal yaraların gelecek yıllarda onarılmasını temenni ediyor, Kozanlı Hemşerilerim başta olmak üzere aziz Türk Milletine ve İslam Alemine Cenab-ı Allah’tan hayırlı, huzurlu, sağlıklı ve ümit dolu bir yıl diliyorum.”


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir