• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Nisan 2018
  • 12:27
  reklam 2
ÖZEL BASUT OKULLARI MÜDÜRÜ GÜL YİĞİT’TEN YENİ YIL MESAJI; Toplumumuzun gelişim ve değişimini sağlayan eğitim kurumlarının birinin başında müdür olarak görev yapmaktan büyük bir gurur duymaktayım.

Toplumumuzun gelişim ve değişimini sağlayan eğitim kurumlarının birinin başında müdür olarak görev yapmaktan büyük bir gurur duymaktayım.

Günümüz dünyasında da çağdaşımız olan ülkelerle yarışabilmenin hatta daha ilerisinde olabilmenin yolu bilgiyle ve ahlaki değerlerle gelişen toplum olmakla mümkün olabilir. Bunu başaramayan toplumlar geri kalmışlıkla mücadele içinde boğulup gitmişlerdir. Bizlerde eğitimci olarak bu doğrultuda “her yerde eğitim” olmalı düşüncesi ile hareket etmekteyiz. Dileriz yeni yılda eğitim adına çok büyük ve güzel gelişmeler olacağına inanmaktayım.

Bu duygu ve düşüncelerle 2018 eğitim-öğretim yılının Mersin’imize,  ülkemize, tüm eğitim çalışanlarımıza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor; sağlık ve mutlulukla başladığımız eğitim öğretim yılını yine sağlık ve mutluluk içerisinde başarılı ve verimli bir şekilde devam etmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

Ayrıca; 2017 yılı geçmişten aldığımız dersle geleceğimize güvenle atacağımız bir adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması diliyor ve bu yılın öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyerek nice mutlu yıllar diliyorum.

ÖZEL BASUT OKULLARI MÜDÜRÜ

GÜL YİĞİT


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir