• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 24 Nisan 2018
  • 08:41
  reklam 2
ŞEHİT KARA PİLOT YÜZBAŞI SERHAT SIĞINAK HUZUREVİNDE MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMINA KATILDI Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi sakinlerinden umreye giden Lütfiye Görgün için Huzurevi Müdürlüğünce düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

Valimiz Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığınak Huzurevi sakinlerinden umreye giden Lütfiye Görgün için Huzurevi Müdürlüğünce düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

 

Oldukça samimi anlara sahne olan programda Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından ilahiler okundu. Ardından sergilenen semazen gösterisi ile de saygıdeğer yaşlılarımız duygu dolu anlar yaşadı.

 

Büyüklerimizle tek tek ilgilenen ve onlarla sohbet eden Hanımefendi Beyhan Demirtaş, devletimizin son yıllarda özellikle sosyal hizmetler konusunda yaptığı yatırımlarla önemli aşamalar kaydettiğini belirtti. İhtiyaç sahibi büyüklerimizin en iyi şekilde bakılması ve onların gelecek kaygısı taşımadan yaşamlarını idame ettirebilmesi için azami gayreti gösterdiklerini dile getiren Hanımefendi Beyhan Demirtaş, ‘’Sizlere hizmet etmek, sorunlarınızı bilmek ve çözüm üretmek bizlerin asli görevidir. Bu noktada çocuklarımıza da örnek teşkil edecek şekilde duyarlı ve hassas davranmalıyız.’’ şeklinde konuştu.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir