• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 26 Nisan 2018
  • 09:21
  reklam 2
Sevilen yazar Miraç Çağrı Aktaş D&R’da Adanalılarla buluştu Kitapları çok satanlar listesinden inmeyen Miraç Çağrı Aktaş, yeni kitabı ‘Sen On Yedi Yaşımsın’ın imza gününde Adanalı okurlarıyla buluştu. Aktaş, bu hafta sonu D&R Adana Optimum’da yeni okurları için yeni kitabını imzaladı

D&R “çok okunanlar” listesinde yer alan kitapların yazarları ile okurları buluşturmayı devam ediyor. D&R Adana Optimum, 1 Temmuz Cumartesi günü son dönemin sevilen kitaplarından ‘Sen On Yedi Yaşımsın’ kitabının yazarı Miraç Çağrı Aktaş’ı konuk etti. Kitap severlerin yoğun ilgi gösterdiği imza gününde Aktaş, kitaplarını imzalarken sevenleriyle bol bol fotoğraf da çektirdi.

 

Miraç Çağrı Aktaş ‘Sen On Yedi Yaşımsın’ kitabında “Seni ‘canımın içi'’ diye sevecek birini kaybettin. Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana. Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim. O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını ve hiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim. Biliyor musun sevgilim? Seni sevdim. Bir insan hayatında ne kadar çok ve ne kadar güzel sevebilirse, o kadar sevdim. Bu da benim yenik zaferim… Sen benim ilk çaresizliğim, sen benim ilk yenilgimsin” satırlarıyla okurlarını aşk acısı, sevme ve özlem üzerine derin bir yolcuğa çıkarıyor.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir