• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Nisan 2018
  • 12:24
  reklam 2
TEB’den yeni yıla özel ihtiyaç kredisi 2018 yılına az bir zamanın kaldığı bu günlerde Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. TEB, yılbaşına özel kredi kampanyasıyla tahsis ücretini sıfırlayarak 48 aya varan vade imkanı sunuyor.

2018 yılına az bir zamanın kaldığı bu günlerde Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. TEB, yılbaşına özel kredi kampanyasıyla tahsis ücretini sıfırlayarak 48 aya varan vade imkanı sunuyor.

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yılın son günlerinde müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını en uygun ve rahat şekilde karşılayabilmeleri için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. TEB’in yılbaşına özel kredi kampanyasında tahsis ücreti alınmazken, 48 aya varan vade imkanı sunuluyor.

 

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Yeni yıl yaklaşırken ihtiyaçlar da artıyor. TEB olarak, artan harcamalar için müşterilerimizin bütçesine ve ihtiyacına göre kendilerini zora sokmayacak en uygun çözümü üretmeyi hedefledik. Kampanyamız kapsamında müşterilerimizden tahsis ücreti almıyoruz.”

 

Yeni yıla özel bu kampanyadan faydalanmak isteyenler başvurularını 1 Ocak’ a kadar TEB şubeleri, çağrı merkezi veya internet şubesinden gerçekleştirebilecek.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir