• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 25 Nisan 2018
  • 12:07
  reklam 2
Under Armour Gece Koşusu Yoğun İlgi Gördü! Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştıran global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, karanlığın ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenleri buluşturdu. Under Armour Longest Night /Run or Ride’ın beşincisi yaklaşık 800 kişiye varan katılımla 23 Aralık 2017 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşti.

Türkiye’yi Gece Koşuları ile tanıştıran global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour, karanlığın ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenleri buluşturdu.

 

Under Armour Longest Night /Run or Ride’ın beşincisi yaklaşık 800 kişiye varan katılımla 23 Aralık 2017 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşti.

 

 

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları heyecanıyla buluşturmaya devam ediyor.

 

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap ve Under Armour iş birliğiyle gerçekleşen yarış, koşu ve bisiklet dalları olmak üzere 5 farklı kategoride rekabete ev sahipliği yaptı.

 

 

Under Armour Longest Night Run or Ride’da yaklaşık 800 kişiye varan spor tutkunu zorlu parkurun keyfini çıkardı

 

 

Unutulmayacak bir deneyim yaşatan Under Armour Longest Night; 8K ve 20K koşu, 45K ultra maraton, 30K ve 45K bisiklet olmak üzere 5 ayrı kategoride doğa ile sporu buluşturdu. Yarışmayı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası, dereceye giren yarışmacılara ise koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve ödül olarak Under Armour’dan hediye çeki verildi.

Çekmeköy Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirilen Under Armour Longest Night /Run or Ride’da sağlık sponsoru Acıbadem ve zaman sponsoru Garmin’in yanı sıra n11.com, ZUBİZU, gibi önemli destekçiler yer aldı.


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir