• Adana
  • Ankara
  • İstanbul
  • 27 Nisan 2018
  • 06:39
  reklam 2
Yeni yıl alışverişi ve eğlencesi Park Adana AVM’de.. Büyülü Bir Dans Show Park Adana'da Göz kamaştıran yeni yıl dekoru, eşsiz mimarisi ve markalarıyla Park Adana AVM yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli etkinlikler ile karşılıyor.

Büyülü Bir Dans Show Park Adana'da 

Göz kamaştıran yeni yıl dekoru, eşsiz mimarisi ve markalarıyla Park Adana AVM yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli etkinlikler ile karşılıyor.

Yılın son haftasında Park Adana AVM açıldığı günden itibaren olduğu üzere bölgesinde yine en keyifli ve renkli etkinlikleri sunmaya devam ediyor. Yıla muhteşem dans Showları ile veda ederken 30 ve 31 Aralık tarihlerinde saat 16.00’da başlayacak olan dans gösterileriyle birlikte keyifli koreografiler sunulacak.

 “2018’den tek kelimelik bir dileğim var”

Yeni yılı yüksek enerjili ve neşe ile karşılamak isteyenlerin adresi  Park Adana AVM’de oluşturulan dilek panosunda keyifli ve mizahi dileklerini paylaşan AVM ziyaretçileri  yeni yıl heyecanına ortak oluyor.

Giyimden ayakkabıya, kozmetikten takıya, ev dekorasyonundan teknoloji ve oyuncağa kadar her konuda ziyaretçilerini seçkin markalarla buluşturan Park Adana AVM’de  binlerce ürün yılbaşına özel kampanya ve indirimlerle ziyaretçilerini bekliyor. 


reklam 1
Yorumlar (1)
    sanalbasin.com üyesidir